Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Bursa’da otomobil aksesurları sektöründe 1996 yılından beri hizmet veren Meliset Oto, kaliteli ürün politikasıyla, bünyesinde imal ettiği spoyler, ön-arka karlık ve body kit gibi ürünleri Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine pazarlayarak, Bursa’nın da tanıtımında önemli bir rol üstlenmiştir. Ankara Yolu Duaçınar Kavşağı’nda toptan ve perakende satış mağazalarıyla müşterilerine kaliteli ve garantili hizmet sunmayı ilke edinen Meliset Oto, gece trafiğinde sürücülerin görüş açısını bozmaması açısında önem arzeden “xzenon far” satışını da Bursa’da öncelik etmiştir.. 10 yıl önce küçük bir tezgahla başladığı ticaret hayatında başarılı bir grafik çizerek, oto aksesuarları sektöründe, Türkiye genelinde önemli bir marka yaratan Meliset kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir.. 2003 yılında açılan Tuning bölümü ile meliset birçok markayı bünyesine katmıştır. müşteriyi bir hayat tarzı çemberine dahil etmek ve müşterinin farklı enstrümanlar ile hoşça vakit geçirtmek için yapmış olduğu müzik sistemleri ile müşteri memnuniyetini kazanmıştır. JSV, FK, JUNYAN, JBL, JVC, FOR-X, SUNSUI, markalarının bayiliklerini alarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

www.melisetshop.com

Güçlü dağıtım ağımız ve satış sonrası teknik desteğimizle sektörün öncüsü olmaya devam ediyoruz...

"Büyümek ekip çalışması ve mutlu müşteri ile mümkündür.."

Prensiplerimiz ve Önceliklerimiz...

Misyon

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en uygun tasarımları ve önerileri sunan, yaygın bayi ağı ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini müşterilerine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

meliset.com

Vizyon

Türkiye’de her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider firma olmaktır.

mlsdizayn.com

Stratejimiz..

Satışımızı daha hızlı hizmetimizi daha etkili ve çabuk verebilmek adına satış kanallarımızı erttırıyoruz. bu noktada e-ticaret sistemimizi faaliyete geçirdik. bununla birlikte Türkiye'nin her bölgesinde bayi ağı oluşturup tanınırlığımızı ve satışlarımızı arttırmak..

melisetshop.com

Meliset olurken...

Hassasiyetlerimize bağlılığımız, Büyümemizdeki en önemli etmendir..

Bölümlerimiz..

Üretim ve Yönetim

Fabrikamız ve Yönetim birimlerimizin Bulunduğu Merkez ofislerimizde üretim bandımızın yanı sıra montaj ve satış sonrası teknik destek servislerimiz de bulunmaktadır.

361 91 27

Satış Pazarlama ve E-Ticaret

Satış ve pazarlama ekibimizin bulunduğu Demirtaş'daki merkezimizde e-ticaret sistemimiz de yönetilmektedir. E-ticaret sistemimiz profesyonel bir ekiple hizmet vermektedir.

262 54 40

Satış Sonrası Teknik Destek

Satış sonrası teknik desteği tüm telefon numaralarımızdan ve bununla birlikte merkez ve showroom olmak üzere tüm hizmet noktalarımızdan vermekteyiz.

262 54 40

361 91 27

Satışlarımızı ve hizmet noktalarımızı her geçen yıl arttırarak büyümeye devam ediyoruz...

2016 yılındaki en büyük hizmetimiz; www.melisetshop.com sistemi üzerinden başladığımız e-ticaret satışlarımızdır.